Sprzedaż Firmy

sprzedaż firmy

Chcesz sprzedać swoją firmę? A może chcesz ją najpierw wycenić? Może myślisz o zamianie swojego biznesu na gotówkę i odejściu na zasłużoną emeryturę?

Sprzedaż firmy to często nie jest prosta sprawa. Ale można ją sobie znacznie uprościć korzystając z pomocy właściwego partnera. Partnera, który dokona analizy Państwa firmy i przeprowadzi jej wycenę. Ewentualnie pomoże w jej reorganizacji finansowej i operacyjnej, a na końcu znajdzie inwestora.

Kiedy i w jaki sposób sprzedać firmę? Na jakich warunkach? To pytania, które zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Nie istotne czy chcecie przejść na zasłużony odpoczynek (a nie macie komu oddać firmy) czy może chcecie spróbować podjąć nowe wyzwania. Nie wiecie ile warta jest Wasza firma? To też częsta wątpliwość właściciela. Pomożemy Wam w oszacowaniu wartości, która będzie stanowić podstawę dla planowanej sprzedaży.

Przedmiotem sprzedaży może być praktycznie każda firma. Nie ważne jaka jest jej forma prawna czy wielkość. Sprzedać można jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną, jawną czy kapitałową. A może po prostu część majątku istniejącego przedsiębiorstwa. Firmę rodzinną czy przedsiębiorstwo odrębnych wspólników. W każdym przypadku doradzimy Państwu jak sprzedaż przedsiębiorstwa przeprowadzić skutecznie.

Właśnie Business Concepts świadczy usługi polegające na pomocy przy przygotowaniu procesu jakim jest sprzedaż firmy, jej wycenie i doprowadzeniu do znalezienia odpowiedniego inwestora.

Doradztwo Finansowe

Paweł Pabianiak właściciel Business Concepts

Finansista i wieloletni analityk finansowy. A także, praktyk z długoletnim doświadczeniem w obszarze finansów przedsiębiorstw. W przeszłości współpracownik banków komercyjnych (PKO BP S.A., Raiffeisen Bank S.A., BOS S.A.) jako analityk ryzyka kredytowego w zakresie oceny klientów korporacyjnych.

Konsultant biznesowy, twórca planów biznesowych i inwestycyjnych dla wielu jednostek gospodarczych. A jednocześnie także autor publikacji książkowych z tematyki szeroko rozumianych finansów, oraz aplikacji informatycznych wspierających procesy analityczne i prognostyczne w przedsiębiorstwach.

„Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy potrzebują uzyskać finansowanie swojego biznesu albo zupełnie nowych projektów inwestycyjnych. Wesprzemy Was także w ramach doradztwa finansowego w postaci usługi zewnętrznego dyrektora finansowego.”

Business Concepts – Napędzamy Twój biznes!

biznes-plany doradztwo biznesowe doradztwo finansowe dyrektor finansowy finanse finansowanie finansowanie inwestycyjne finansowanie kredytowe firma inwestor inwestycja przedsiębiorstwo sprzedaż firmy zarządzanie finansami