• +48 600 240 824
  • office@businessconcepts.pl
  • ul. Obłoków 49, Szczecin

Firma consultingowo-doradcza Business Concepts

Firma consultingowo-doradcza Business Concepts ze Szczecina działa na rynku od 2004 r. Prowadzimy doradztwo finansowe, pozyskujemy finansowanie kredytowe i kapitałowe oraz tworzymy takie biznes-plany czy studium wykonalności.
W tym czasie uczestniczyła w wielu projektach jako strona przygotowująca część finansową i prognostyczną, oraz prowadząca usługi doradczo-consultingowe dla tych przedsięwzięć. W ramach działalności biznesowej pozyskano kredyty inwestycyjne, obrotowe, czy finansowanie unijne na kwoty od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych. Łącznie uzyskaliśmy dla naszych klientów finansowanie na kwotę ponad 500 milionów złotych.
Sprecyzujcie swoje potrzeby a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie pasujące do Waszych oczekiwań.

Doradztwo finansowe i consulting biznesowy. A także wsparcie biznesu w zakresie pozyskania finansowania i współpracy z bankami i instytucjami finansowymi.
Nasz zespół to osoby z doświadczeniem w obszarze finansów, analizy i prognozowania finansowego czyli finansiści i analitycy finansowi. To praktycy z doświadczeniem w obszarze finansów przedsiębiorstw i współpracownicy banków komercyjnych w zakresie oceny klientów korporacyjnych. To z kolei sprawia, że nie tylko wiedzą jak funkcjonują finanse przedsiębiorstwa. Także dokładnie wiedzą jakie są wymogi i oczekiwania banków w zakresie wniosków i dokumentacji kredytowej, oraz zasad prognozowania i kredytowych analiz. Wiedzą przede wszystkim jak skutecznie przygotowywać biznes-plan czy studium wykonalności. Dlatego, nie trzeba mówić, że daje to istotną przewagę konkurencyjną w przygotowywaniu dokumentacji finansowej i kredytowej.