• +48 600 240 824
  • office@businessconcepts.pl
  • ul. Obłoków 49, Szczecin
Witamy w Business Concepts

Witamy w Business Concepts

Firma consultingowo-doradcza Business Concepts ze Szczecina działa na rynku od 2004 r. Doradzamy, pozyskujemy finansowanie kredytowe i kapitałowe oraz tworzymy takie opracowania jak biznes-plan czy studium wykonalności.

W tym czasie uczestniczyła w wielu projektach jako strona przygotowująca część finansową i prognostyczną, oraz prowadząca usługi doradczo-consultingowe dla tych przedsięwzięć. W ramach działalności biznesowej pozyskano kredyty inwestycyjne, obrotowe, czy finansowanie unijne na kwoty od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych. Łącznie uzyskaliśmy dla naszych klientów finansowanie na kwotę ponad 500 milionów złotych. Sprecyzujcie swoje potrzeby a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie pasujące do Waszych oczekiwań.

Zajmujemy się consultingiem biznesowym i doradztwem finansowym. A także wspieramy biznes w zakresie pozyskania finansowania i współpracy z bankami i instytucjami finansowymi.

Nasz zespół to osoby z doświadczeniem w obszarze finansów, analizy i prognozowania finansowego czyli finansiści i analitycy finansowi. To praktycy z doświadczeniem w obszarze finansów przedsiębiorstw i współpracownicy banków komercyjnych w zakresie oceny klientów korporacyjnych. To z kolei sprawia, że nie tylko wiedzą jak funkcjonują finanse przedsiębiorstwa. Także dokładnie wiedzą jakie są wymogi i oczekiwania banków w zakresie wniosków i dokumentacji kredytowej, oraz zasad prognozowania i kredytowych analiz. Wiedzą przede wszystkim jak skutecznie przygotowywać biznes-plan czy studium wykonalności. Dlatego, nie trzeba mówić, że daje to istotną przewagę konkurencyjną w przygotowywaniu dokumentacji finansowej i kredytowej.

Paweł Pabianiak, właściciel Business Concepts

Finansista i wieloletni analityk finansowy. A także, praktyk z długoletnim doświadczeniem w obszarze finansów przedsiębiorstw. W przeszłości współpracownik banków komercyjnych jako analityk ryzyka kredytowego w zakresie oceny klientów korporacyjnych.

Konsultant biznesowy, twórca planów biznesowych i inwestycyjnych dla wielu jednostek gospodarczych. A jednocześnie także autor publikacji książkowych z tematyki szeroko rozumianych finansów, oraz aplikacji informatycznych wspierających procesy analityczne i prognostyczne w przedsiębiorstwach.

„Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy potrzebują uzyskać finansowanie swojego biznesu albo zupełnie nowych projektów inwestycyjnych. Wesprzemy Was także w ramach doradztwa finansowego w postaci usługi zewnętrznego dyrektora lub controllera finansowego.”

Doradztwo Finansowe

Business Concepts – Napędzamy Twój biznes!

biznes-plany controlling finansowy doradztwo biznesowe doradztwo finansowe dyrektor finansowy finanse finansowanie finansowanie inwestycyjne finansowanie kredytowe firma inwestor inwestycja przedsiębiorstwo sprzedaż firmy zarządzanie finansami