• +48 600 240 824
  • office@businessconcepts.pl
  • ul. Obłoków 49, Szczecin
O Business Concepts

O Business Concepts

Firma consultingowo-doradcza Business Concepts ze Szczecina działa na rynku od 2004 r. Doradztwo finansowe, pozyskiwanie finansowania kredytowego i kapitałowego oraz tworzenie biznes-planów i studiów wykonalności.

doradztwo finansowe

W tym czasie uczestniczyła w wielu projektach jako strona przygotowująca część finansową i prognostyczną, oraz prowadząca usługi doradczo-consultingowe dla tych przedsięwzięć. W ramach działalności biznesowej pozyskano kredyty inwestycyjne, obrotowe, czy finansowanie unijne na kwoty od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych. Łącznie uzyskaliśmy dla naszych klientów finansowanie na kwotę ponad 500 milionów złotych. Sprecyzujcie swoje potrzeby a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie pasujące do Waszych oczekiwań.

Consulting biznesowy i doradztwo finansowe – tym się zajmujemy. A także wspieramy biznes w zakresie pozyskania finansowania i współpracy z bankami i instytucjami finansowymi.

biznes-plany-business-concepts

Nasz zespół to osoby z doświadczeniem w obszarze finansów, analizy i prognozowania finansowego czyli finansiści i analitycy finansowi. To praktycy z doświadczeniem w obszarze finansów przedsiębiorstw i współpracownicy banków komercyjnych w zakresie oceny klientów korporacyjnych. To z kolei sprawia, że nie tylko wiedzą jak funkcjonują finanse przedsiębiorstwa. Także dokładnie wiedzą jakie są wymogi i oczekiwania banków w zakresie wniosków i dokumentacji kredytowej, oraz zasad prognozowania i kredytowych analiz. Wiedzą przede wszystkim jak skutecznie przygotowywać biznes-plan czy studium wykonalności. Dlatego, nie trzeba mówić, że daje to istotną przewagę konkurencyjną w przygotowywaniu dokumentacji finansowej i kredytowej.

Obecnie, zajmujemy się również poszukiwaniem dla naszych klientów nieruchomości pod realizację budownictwa wielorodzinnego lub hotelowego. Zapraszamy z zapoznaniem się jakich nieruchomości poszukujemy jako pośrednik nieruchomości Business Concepts Properties.

W ramach naszej działalności pozyskujemy także finansowanie dla projektów deweloperskich czy apartamentowych, oraz wszelkich inwestycji z obszaru budownictwa przemysłowego.

doradztwo finansowe

Paweł Pabianiak – właściciel firmy Business Concepts:

Finansista i wieloletni analityk finansowy. A także, praktyk z długoletnim doświadczeniem w obszarze finansów przedsiębiorstw. W przeszłości współpracownik banków komercyjnych (PKO BP S.A., Raiffeisen Bank S.A., BOS S.A.) jako analityk ryzyka kredytowego w zakresie oceny klientów korporacyjnych.

Konsultant biznesowy, twórca planów biznesowych i inwestycyjnych dla wielu jednostek gospodarczych. A jednocześnie także autor publikacji książkowych z tematyki szeroko rozumianych finansów, oraz aplikacji informatycznych wspierających procesy analityczne i prognostyczne w przedsiębiorstwach.

„Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy i doradztwa finansowego. A także tych, którzy chcą skutecznie pozyskać finansowanie na wszelkie potrzeby swojego biznesu.”