• +48 600 240 824
  • office@businessconcepts.pl
  • ul. Obłoków 49, Szczecin

nieruchomosci

Business Concepts poszukuje działek pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne oraz hotelowe w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Jeśli dysponujecie Państwo nieruchomościami dla których miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub warunki zabudowy (WZ) przewidują zabudową mieszkaniową wielorodzinną lub hotelową, zapraszamy do kontaktu.

dyrektor finansowy

Business Concepts wykonuje usługę zewnętrznego dyrektora finansowego, co m.in. oznacza bieżące wsparcie zarządu Waszej firmy w zakresie finansów przedsiębiorstwa np. analizy kosztów i rentowności, oraz wszelkie doradztwo biznesowo-finansowe, współpracy z kontrahentami czy instytucjami finansowymi.

analiza finansowa

Analiza finansowa, studium wykonalności, biznes-plan, wniosek kredytowy, prognoza finansowa lub wycena przedsiębiorstwa to rzeczy które może dla Państwo wykonać Business Concepts. Napędzamy Twój biznes!

BC

Business Concepts tworzą osoby z wysokim doświadczeniem praktycznym w zakresie finansów przedsiębiorstw, które na bieżąco wykorzystywane jest w działalności firmy. Doświadczenie uzyskiwali zarówno w pracy consultingowej jak i bankowej – przy obsłudze analitycznej dużych korporacji, także ogólnopolskich grup kapitałowych z obszaru całego kraju.

finansowanie

Dzięki firmie Business Concepts inwestorzy pozyskali już finansowanie na łączną kwotę ponad 500 mln zł, zarówno w formie kredytów i pożyczek inwestycyjnych jak i obrotowych.

pozyskanie finansowania

Czy wiesz, że z Business Concepts możesz pozyskać finansowanie w każdej możliwej formie? Mogą to być kredyty inwestycyjne na projekty majątkowe, finansowanie obrotowe na bieżącą działalność, albo tanie finansowanie inwestycyjne z inicjatywy Jessica!

BC działa od 2004

Business Concepts działa na rynku od 2004 r. i w tym czasie uczestniczyła w wielu projektach jako strona przygotowująca część finansową i prognostyczną, oraz prowadząca usługi doradczo-consultingowe dla tych przedsięwzięć. W ramach działalności biznesowej pozyskano finansowanie inwestycyjne, obrotowe, czy unijne na kwoty od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych.