• +48 600 240 824
  • office@businessconcepts.pl
  • ul. Obłoków 49, Szczecin
Sprzedaż firmy i jej wycena

Sprzedaż firmy i jej wycena

Chcesz sprzedać swoją firmę? A może chcesz ją najpierw wycenić? Może myślisz o zamianie swojego biznesu na gotówkę i odejściu na zasłużoną emeryturę?


Sprzedaż firmy to często nie jest prosta sprawa. Ale można ją sobie znacznie uprościć korzystając z pomocy właściwego partnera. Partnera, który dokona analizy Państwa firmy i przeprowadzi jej wycenę. Ewentualnie pomoże w jej reorganizacji finansowej i operacyjnej, a na końcu znajdzie inwestora.

Kiedy i w jaki sposób sprzedać firmę? Na jakich warunkach? To pytania, które zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Nie istotne czy chcecie przejść na zasłużony odpoczynek (a nie macie komu oddać firmy) czy może chcecie spróbować podjąć nowe wyzwania. Nie wiecie ile warta jest Wasza firma? To też częsta wątpliwość właściciela. Pomożemy Wam w oszacowaniu wartości, która będzie stanowić podstawę dla planowanej sprzedaży.

Przedmiotem sprzedaży może być praktycznie każda firma. Nie ważne jaka jest jej forma prawna czy wielkość. Sprzedać można jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną, jawną czy kapitałową. A może po prostu część majątku istniejącego przedsiębiorstwa. Firmę rodzinną czy przedsiębiorstwo odrębnych wspólników. W każdym przypadku doradzimy Państwu jak sprzedaż przedsiębiorstwa przeprowadzić skutecznie.

Właśnie Business Concepts świadczy usługi polegające na pomocy przy przygotowaniu procesu jakim jest sprzedaż firmy, jej wycenie i doprowadzeniu do znalezienia odpowiedniego inwestora.


biznes-plany controlling finansowy doradztwo biznesowe doradztwo finansowe dyrektor finansowy finanse finansowanie finansowanie inwestycyjne finansowanie kredytowe firma inwestor inwestycja przedsiębiorstwo sprzedaż firmy zarządzanie finansami