Biznes-Plany

biznes-plan

Business Concepts stworzy dla Państwa potrzeb wymagane przez potencjalnych inwestorów i podmioty finansujące biznes-plany lub studia wykonalności.

biznes-plany_studia_wykonalnosci_inwestycje

Biznes-plany i studia wykonalności, w tym opracowywanie analizy efektywności i trwałości projektów inwestycyjnych to kluczowy obszar naszej działalności biznesowej. Działalności nastawionej na pomoc przedsiębiorstwom z zakresu pozyskiwania finansowania czy obsługi bankowej.

Odpowiedni biznes-plan czy studium wykonalności i właściwie sporządzona ocena efektywności planowanej inwestycji to połowa sukcesu i fundamentalna podstawa do właściwie przygotowanego projektu. Ma to na celu posłużyć nie tylko pozyskać odpowiedniego współinwestora lub współfinansującego (np. bank). Przede wszystkim jednak przedstawić głównemu inwestorowi wiedzę o potencjalnych finansowych efektach planowanych przez niego działań i procesów. Dlatego tak istotne jest mieć właściwego partnera w tym obszarze, który sporządzi właściwą i klarowną dokumentację finansową.

Business Concepts opracowuje dla inwestorów biznes-plany i studia wykonalności celem właściwego przygotowania – od strony finansowej – planowanej inwestycji. Tak aby były możliwe do realizacji (w tym do uzyskania odpowiedniego finansowania), i późniejszej eksploatacji projektu.


Doradztwo Finansowe

Paweł Pabianiak właściciel Business Concepts

Finansista i wieloletni analityk finansowy. A także, praktyk z długoletnim doświadczeniem w obszarze finansów przedsiębiorstw. W przeszłości współpracownik banków komercyjnych (PKO BP S.A., Raiffeisen Bank S.A., BOS S.A.) jako analityk ryzyka kredytowego w zakresie oceny klientów korporacyjnych.

Konsultant biznesowy, twórca planów biznesowych i inwestycyjnych dla wielu jednostek gospodarczych. A jednocześnie także autor publikacji książkowych z tematyki szeroko rozumianych finansów, oraz aplikacji informatycznych wspierających procesy analityczne i prognostyczne w przedsiębiorstwach.

„Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy potrzebują uzyskać finansowanie swojego biznesu albo zupełnie nowych projektów inwestycyjnych. Wesprzemy Was także w ramach doradztwa finansowego w postaci usługi zewnętrznego dyrektora finansowego.”


Business Concepts – Napędzamy Twój Biznes!

biznes-plany

biznes-plany doradztwo biznesowe doradztwo finansowe dyrektor finansowy finanse finansowanie finansowanie inwestycyjne finansowanie kredytowe firma inwestor inwestycja przedsiębiorstwo sprzedaż firmy zarządzanie finansami